Wybierz język:

Kontakt

Zakład Produkcyjno-Handlowy "KAZART"
A.Pytel, J.Pytel, A.Pytel S.C.

Ścinawka Średnia, ul. 3 Maja 9
57-410 Radków, Polska

tel. 74 87 15 424
e-mail: biuro@kazart.com.pl

O firmie

Nawigacja: Home / O firmie

Nasza firma powstała w 1986 r. jako przedsiębiorstwo rodzinne i nosiła nazwę: "Wytwarzanie artykułów z tworzyw sztucznych, wytwarzanie świec i zniczy". Jej założycielem był Kazimierz Pytel. W dniu 1-go kwietnia 1995 r. firma przekształciła się w spółkę cywilną i przyjęła nazwę: Zakład Produkcyjno-Handlowy "KAZART" S.C. K. A. Pytel.

Pod tą nazwą funkcjonowała do lipca 2009 r., czyli do śmierci jej założyciela. Wówczas do spółki przystąpiła spadkobierczyni - żona pana Kazimierza i firma przyjęła nazwę: Zakład Produkcyjno-Handlowy "KAZART" S.C. Artur Pytel, Irena Pytel.

W styczniu 2010 r. do spółki przystąpił jeszcze jeden wspólnik i od tej pory nasza firma nosi nazwę: Zakład Produkcyjno-Handlowy "Kazart" S.C. A.Pytel, J.Pytel, A.Pytel.

Siedziba naszej firmy mieści się w gminie Radków, we wsi Ścinawka Średnia, przy ul. 3 Maja 9. Jak widać jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, dlatego też bardzo dbamy o jakość naszych wyrobów.

Menu zwykłe

Ta strona używa plików cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Korzystanie z tej witryny oznacza,
że pliki te będą zapisywane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Copyrights by: KAZART 2012 | Szablon graficzny: projektgraficzny.com | Serwis działa na silniku windu.org